Zwrot, wymiana, reklamacja

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, oferujemy naszym klientom możliwość zwrotu, wymiany lub reklamacji zakupionego na stronie cosmeon.pl towaru. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi w naszym sklepie procedurami. 

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w godzinach pracy Naszej infolinii: 726 111 272 lub pod adresem e-mail: sklep@cosmeon.pl.


  ZWROT  1. Wypełnij formularz oraz spakuj produkty

  Zwrotu towaru można dokonać w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym celu należy wydrukować oraz wypełnić formularz zwrotu towaru. Pamiętaj, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Zapakuj starannie wszystkie produkty, które zostaną zwrócone razem z wypełnionym formularzem. Pamiętaj, że najważniejsze informacje to: nr zamówienia lub faktury oraz nr konta, na który mamy zwrócić pieniądze.

  Pobierz formularz zwrotu

  2. Wyślij produkt : masz na to 14 dni.

  Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanym towarem na adres:
  Cosmeon Krzysztof Kupczak
  ul. Białowieska 26A/U1
  54-234 Wrocław

  Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub doręczanych do paczkomatów. Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący. Należy zachować potwierdzenie nadania wysyłki.
  Zostaniesz poinformowany drogą mailową o przyjęciu przez nas przesyłki.

  3. Poczekaj na zwrot kosztów

  Zwrot kosztów nastąpi w przeciągu 14 dni od daty przyjęcia przez nas paczki. Zwrot kosztów transakcji realizowany jest przelewem bankowym. W przypadku metody płatności : PayU, przelew tradycyjny oraz PayPal - na numer konta z którego dokonano płatności za zamówienie. W przypadku płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu.
  Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail, gdy środki zostaną wysłane na Twoje konto.


  WYMIANA  1. Zwrot produktów

  W sklepie Cosmeon.pl wymiana towaru polega na zwrocie wybranych artykułów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia.
  Należy postępować zgodnie z procedurą zwrotu towaru.

  2. Złóż nowe zamówienie.

  Nowe zamówienie możesz złożyć niezależnie, nawet w tym samym dniu w którym dokonałaś/eś zwrotu produktów. Pamiętaj, aby nowe zamówienie opłacić (w przypadku płatności z przelewem, Payu, PayPal lub kartą kredytową) lub potwierdzić (w przypadku płatności przy odbiorze).


  REKLAMACJA  1. Wyślij e-mail do nas.

  W celu złożenia reklamacji, wyślij e-mail z informacją o reklamacji na adres:
  sklep@cosmeon.pl
  W wiadomości powinny znajdować się:
  • Imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu.
  • Numer zamówienia, którego dotyczy reklamacja.
  • Jakiego produktu dotyczy reklamacja.
  • Dołączone zdjęcie reklamowanego produktu.
  • Wskazanie powodu reklamacji.

  Pobierz formularz reklamacji

  2. Poczekaj na odpowiedź.

  Rozpatrzymy reklamację w przeciągu 14 dni. Po rozpatrzeniu reklamacji skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Poinformujemy Cię o rozpatrzeniu reklamacji oraz o dalszym postępowaniu.


  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl